Yükleniyor...

Foamboard

Anasayfa / Ürünler / Ekstrüde Polistiren (XPS) / Foamboard

Foamboard

Anasayfa / Ürünler / Ekstrüde Polistiren (XPS) / Foamboard

İzocam Foamboard, polistiren hammaddesinden ekstrüzyon yolu ile sert levhalar şeklinde üretilen, ısı yalıtım değeri yüksek, suyu ve nemi bünyesine geçirmeyen, % 100 kapalı gözenekli homojen hücre yapısına sahip bir yalıtım malzemesidir. Isı yalıtım değeri çok yüksektir, % 100 kapalı gözenekli, homojen bir hücre yapısına sahiptir, bünyesine su almaz, boyut stabilitesi çok iyidir, basma mukavemeti çok yüksektir. İzocam Foamboard, ısı köprülerini ortadan kaldıracak şekilde kenarları lamba profillidir, çürümez, dağılmaz. Her çeşit kesici aletle kolayca kesilir, ufalanmaz, fire vermez, hafiftir ve taşıma, işleme ve uygulaması kolaydır. Kolayca sökülebileceği için uygulama sonrası bakım imkanı verir.

Kullanım Alanları:

- Yüksek basma mukavemeti ve bünyesine su almama özelliği, Foamboard'un ters teras çatı ve zemin yalıtım uygulamalarında kullanılmasını sağlar.
-  Bünyesine su almadığı için, toprak altında kalan bodrum duvarlarında, su yalıtımının dış yüzüne uygulanarak su yalıtımını korur ve toprak baskısına karşı yeterli direnç gösterir.
- İzocam Foamboard dış duvarların dış yüzünden veya iç yüzünden ısı yalıtımı amacıyla, özellikle sıva altı uygulaması için kullanılır.

Hizmetlerimiz hakkında daha detaylı bilgi almak için, Hemen Arayın! (0212) 416 44 48

Copyright © 2016. Her Hakkı Saklıdır.
seo www.seoturk.com.tr