Yükleniyor...

DuPont™ Tyvek® Metal

Anasayfa / Ürünler / DUPONT / DuPont™ Tyvek® Metal

DuPont™ Tyvek® Metal

Anasayfa / Ürünler / DUPONT / DuPont™ Tyvek® Metal

DuPont™ Tyvek® Metal "metal çatılar için drenaj örtüsü" olarak tanımlanabilir. DuPont™ Tyvek® Metal; bir tabaka DuPont™ Tyvek® nefes alan çatı örtüsünün (DuPont™ Tyvek® Supro Plus) açık serpilmiş 8 mm derinliğinde polipropilen elyaf kırpıkları ile bağlanmasından oluşmuştur. Titanyum, çinko, paslanmaz çelik ve bakır metal çatı kaplamalarının altında ayırıcı tabaka olarak kullanıma uygundur. Elyaf kırpıkları metal levhalar için gerekli desteği sağlar ve aynı zamanda da oluşabilecek herhangi bir yoğuşmanın drenajına imkan verecek hava boşluğunu oluşturur. DuPont™ Tyvek® Metal, metal levha ve tahta kaplama arasında harekete izin vererek çatı sisteminden doğan yağmur sesi gibi gürültüleri de elimine edecektir.


DuPont™ Tyvek®' VCL SD2 döşemek binadan hava giriş-çıkışını kontrol altına alacak ve konvektif ısı kayıplarını azaltacak bir yöntemdir. Amaç termal izolasyon tabakasının iç kısmı ile temasta olan yaşanan kısımdaki hava dolaşımına sürekli bir bariyer sağlamaktır. Bu ara katların ayırıcı duvarları ve kenarları için de geçerlidir.


DuPont™ AirGuard® SD5/SD23 özellikle hava kaçış bariyeri olarak kullanılmak üzere tasarlanmıştır, fakat ayrıca her hangi bir sistemdeki buhar geçiş kontrolüne de yardımcı olacaktır. Bu özellikle DuPont™ Tyvek® buhar geçirgen bir alt örtünün tanımlandığı buhar geçirgen çatı sistemlerinde önemli bir kullanım alanıdır. Sistemin toplam geçirgenliği DuPont™ AirGuard® SD5/SD23'nin iç ve dış buhar dirençlerinde bir denge oluşturması ile kontrol edilmektedir.


AirGuard® SD5/SD23 tam bir buhar dengeleyici olarak davranır. Sd değerinin 2 ila 4 metre arasında olması ürüne fazla buharı geçrime özelliğini kazandırır, buharı tam olarak kesmeyerek yoğuşmayı kontrol altına alır.

Hizmetlerimiz hakkında daha detaylı bilgi almak için, Hemen Arayın! (0212) 416 44 48

Copyright © 2016. Her Hakkı Saklıdır.
seo www.seoturk.com.tr